Szövegkiemelő készlet 1-5mm, Schneider Job 150 6+2 szín
2.629 Ft (2.070 Ft + áfa)
Menny.: klt
A kép illusztráció, egyes elemei AI-generáltak lehetnek, a termékek eltérhetnek.

Szövegkiemelő készlet 1-5mm, Schneider Job 150 6+2 szín

Elérhetőség: ✔️ Raktáron | gyors kiszállítás
Várható szállítás: 2026. április 28.
Cikkszám: 36430
Gyártó: Schneider
Vonalkód: 4004675093271
Hűségpont: i
27
SZÖVEGKIEMELŐ KÉSZLET 1-5 MM SCHNEIDER JOB 150 6+2 SZÍN
Rendelési kód: 36430
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Kedvencekhez teszem
2.629 Ft (2.070 Ft + áfa)
Menny.: klt
Jelöld be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretnél tenni!
Szuper árak!

Szuper árak!

Versenyképes árakat, illetve hihetetlen kedvezményeket kínálunk folyamatosan. Fedezd fel vonzó választékunkat!!
Díjazzuk hűséged!

Díjazzuk hűséged!

Gyűjtsd a pontokat irodaszerek, higiéniai termékek, illetve nyomtató kellékanyagok vásárlásával!
24 órán belül szállítunk!

24 órán belül szállítunk!

Villámgyorsak vagyunk, az ország egész területén akár már másnapra szállítunk!

Leírás és Paraméterek

Szövegkiemelő készlet 1-5mm, Schneider Job 150 6+2 szín


Vágott hegy, élénk, nem fakul színek, vízbázisú tinta, magas tintatartalom a nagyobb hatékonyság érdekében, polipropilén test, klippel ellátott kupak, a kupak színe megegyezik a tinta színével. Katalóguskód: 36430

Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi európai uniós és hazai szabályozást és biztosítjuk termékeink azoknak történő megfelelését. Az EU 2023/988-as számú Általános Termékbiztonsági Rendeletét (GPSR) is alkalmazzuk, így ha a termékeink biztonságát illetően fogyasztóként kérdése, észrevétele van, vagy esetleg balesetről van tudomása, kérjük, írja meg nekünk. GPSR: Schneider Schreibgeräte GmbH Tennenbronn, Schwarzenbach 9, 78144 Schramberg, Germany info@schneiderpen.de https://schneiderpen.com


Miért érdemes a web24.hu -t választanod?

Gyors kiszállítás raktárról, megbízható minőség, segítőkész ügyfélszolgálat.

Hatékony tanulás, átlátható jegyzetek, élénk kiemelések


✅ Szövegkiemelő készlet | ✅ Vonalvastagság: 1–5 mm | ✅ Márka: Schneider | ✅ Típus: Job 150 | ✅ Színek: 6+2 szín (összesen 8 kiemelő)
✅ Kiemeléshez, aláhúzáshoz, rendszerezéshez | ✅ Tanuláshoz és irodai használatra is ideális


Ha szeretnéd, hogy a jegyzeteid, tankönyveid és dokumentumaid azonnal átláthatóbbak legyenek, és a fontos részeket egy pillantással megtaláld, akkor a Schneider Job 150 szövegkiemelő készlet (1–5 mm, 6+2 szín) nagyon jó választás. Ez a készlet nemcsak a klasszikus kiemelési feladatokra alkalmas, hanem kifejezetten hasznos akkor is, ha színkódolt rendszert szeretnél kialakítani tanuláshoz, munkához vagy projektmenedzsmenthez.

A 1–5 mm-es ékvégű hegy (széles és keskeny vonal egyben) lehetővé teszi, hogy egyszerre kiemelj nagyobb szövegrészeket, ugyanakkor a keskenyebb vonallal aláhúzz, jelölj, margóra írt kulcsszavakat emelj ki. A 6+2 szín pedig extra rugalmasságot ad: többféle információt (definíció, dátum, példa, feladat, kulcsszó, figyelmeztetés) tudsz külön színnel jelölni, ami látványosan felgyorsítja a tanulást és a visszakeresést.

Miért pont a Schneider Job 150?

A Schneider régóta ismert megbízható írószer-márka, a Job 150 kiemelők pedig a mindennapi használatot célozzák: jó fogás, egyenletes festékleadás, jól látható színek. A kiemelő akkor jó, ha nem kell vele „küzdeni”: nem csíkoz, nem hagy foltos nyomot, és a hegy formája stabilan tartja az írásképet. A Job 150 ebben erős: egyszerűen működik, kiszámíthatóan.

Az ékvég (ferde vágású hegy) a kiemelők klasszikusa, mert kétféle vonalvastagságot kapsz vele:

  • ✅ 1 mm körül: finom jelölés, aláhúzás, rövid szavak kiemelése, margójegyzetek
  • ✅ 5 mm körül: teljes sorok kiemelése, fontos bekezdések átfutása

Ez különösen hasznos, ha egyetlen eszközzel szeretnél többféle jelölési stílust alkalmazni. Egy vizsgaidőszakban vagy határidős munkahelyi anyagnál ez tényleg számít: gyorsabb leszel, és a jegyzeted rendezettebb marad.


Előnyök

  • 8 db-os készlet (6+2 szín) – többféle információ egyszerűen színkódolható
  • 1–5 mm ékvég – kiemelésre és finom jelölésre is alkalmas
  • Gyorsabb visszakeresés – átláthatóbb jegyzetek, hatékonyabb tanulás
  • Sokoldalú felhasználás – iskolába, egyetemre, irodába, otthonra
  • Egységes, jól látható színek – tiszta jelölés a mindennapokban

Hátrányok

  • Vékonyabb papíron átüthet (különösen sötétebb színeknél)
  • A hegy idővel kopik, ha erős nyomással használod
  • Nem helyettesít jegyzetelést – kiemelni csak akkor érdemes, ha érted a szöveget
  • Sok szín „túl sok” lehet, ha nincs kialakított rendszered
  • Erős színfedés néha elnyomhatja a nagyon halvány nyomtatást

Gyakran Ismételt Kérdések

1. Mit jelent az 1–5 mm vonalvastagság?
A hegy ék alakja miatt keskenyebb és szélesebb vonalat is tudsz húzni – attól függően, hogyan tartod.

2. Mire jó a 6+2 szín?
Arra, hogy különböző típusú információkat más-más színnel jelölj, így gyorsabban átlátod és visszakeresed a lényeget.

3. Használható irodában is, nem csak tanuláshoz?
Igen. Kiemelhetsz szerződésekben, riportokban, listákban, meetingjegyzetekben, és színkódolhatod a feladatokat.

4. Átüt a papíron?
Papírtól függ. Normál irodai papíron általában rendben van, nagyon vékony lapoknál előfordulhat átütés.

5. Hogyan érdemes „okosan” kiemelni?
Ne mindent emelj ki. Használj 2–3 fő színt rendszeresen, és csak a kulcsmondatokat, definíciókat, dátumokat jelöld.


A Schneider Job 150 szövegkiemelő készlet (1–5 mm, 6+2 szín) egy praktikus, sokszínű és hatékony megoldás, ha rendezettebb jegyzeteket, átláthatóbb tananyagot vagy gyorsabban feldolgozható dokumentumokat szeretnél. Az ékvégű hegy miatt egyszerre kapsz finom jelölést és széles kiemelést, a 8 különböző szín pedig lehetőséget ad egy valóban működő színkód-rendszer kialakítására. Ha szereted a rendszert, és gyorsabban szeretnél haladni tanulásban vagy munkában, ezzel a készlettel jó döntést hozol.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Mások ezt vásárolták

Cikkszám:BORLC6ONTDARAB
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Boríték LC/6 öntapadó bélésnyomott 114x162mm Bluering® fehér

13 Ft (10 Ft + áfa)
Cikkszám:60051
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Golyóstoll nyomógombos műanyag kék test, Leopard, írásszín kék

91 Ft (72 Ft + áfa)
Cikkszám:50297
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Iratgyűjtő, táblázatos pólyás dosszié A4, 230g. karton Bluering® fehér

131 Ft (103 Ft + áfa)
Cikkszám:BR870698
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Gyorsfűző A4, 230g. karton Bluering® fehér

117 Ft (92 Ft + áfa)

Hasonló termékek

Cikkszám:38510
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő készlet vágott hegyű, lapos test 6 db/bliszter Keyroad FluoPastel pasztell színek

2.529 Ft (1.991 Ft + áfa)
Cikkszám:28549
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő 2-5mm, hengeres test Stabilo Luminator rózsaszín

2.082 Ft (1.639 Ft + áfa)
Cikkszám:36429
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő készlet 1-5mm, Schneider Job 150. 6 klf. szín

2.055 Ft (1.618 Ft + áfa)
Cikkszám:33921
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő 1-4mm, vágott hegy 4 db-os Stabilo Swing cool pastel 275/4

3.212 Ft (2.529 Ft + áfa)
Cikkszám:28546
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő 2-5mm, hengeres test Stabilo Luminator sárga

2.041 Ft (1.607 Ft + áfa)
Cikkszám:28547
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő 2-5mm, hengeres test Stabilo Luminator zöld

2.041 Ft (1.607 Ft + áfa)
Cikkszám:28548
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő 2-5mm, hengeres test Stabilo Luminator narancs

2.041 Ft (1.607 Ft + áfa)
Cikkszám:704
✔️ Raktáron | gyors kiszállítás

Szövegkiemelő készlet 2-5mm, vágott hegyű, STABILO Boss original, 4 klf. szín

3.343 Ft (2.632 Ft + áfa)